Apartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín
Apartmány Karasín ubytování Bystřice nad Pernštejnem Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Apartmány Karasín / Bystřice nad Pernštejnem

Penzion Karasín se nachází ve vesnici Karasín poblíž Bystřice nad Pernštejnem v tiché a krásné přírodě. Zároveň však okolí poskytuje dostatek příležitostí k zábavě jak v létě tak v zimě.

Ubytování:
K dispozici jsou hostům 4 moderní, plně vybavené apartmány ve zcela nové budově penzionu Karasín ve vesničce Karasín.

Apartmán 1 penzionu Karasín ve vesnici Karasín má kapacitu 4 osoby + 2 osoby na přistýlkách. Apartmán 1 se nachází v prvním patře. Poskytuje výhled do širokého okolí. Má oddělenou ložnici, vlastní sprchový kout a záchod. Večery zpříjemní oheň v krbu v obývací části apartmánu v penzionu Karasín. Plně vybavená kuchyň je samozřejmostí.

Ve vybavení apartmánu 1 v penzionu Karasín je lednice, mikrovlnná trouba, sporák + trouba, nádobí, satelit, TV, krb, vlastní záchod a sprchový kout, oddělená ložnice

Apartmán 2 má kapacitu 2 osoby. Apartmán 2 se nachází v prvním patře penzionu Karasín ve vesniččce Karasín. Poskytuje výhled na vesnici. Má společnou ložnici, vlastní sprchový kout a záchod. Plně vybavená kuchyň je samozřejmostí.

Vybavení apartmánu 2 je lednice, mikrovlnná trouba, sporák + trouba, nádobí, satelit, TV, vlastní záchod a sprchový kout.

Apartmán 3 penzionu Karasín ve vesnici Karasín má kapacitu 4 osoby + 2 osoby na přistýlkách. Apartmán 3 se nachází v přízemí. Má oddělenou ložnici, vlastní sprchový kout a záchod. Plně vybavená kuchyň je samozřejmostí.

Do vybavení je zahrnuta lednice, mikrovlnná trouba, sporák + trouba, nádobí, satelit, TV, vlastní záchod a sprchový kout, oddělená ložnice

Gastronomie:
Hoste penzionu Karasín ve vesnici Karasín mají možnost vařit si vlastní stravu v plně vybavených kuchyňkách přímo na apartmánech.

Další možnost stravování je v blizské hospůdce, která nabízí klasickou českou kuchyni a místní specialitky.

Aktivity:
Léto:
Cyklistika - (kola možné zapůjčit)
Rozhledny
Tenis
Jízda na koních
Sportovní areál (bowling, kuželky, squash, koupaliště, bazén)
Turistické trasy
Paintball Hrady a zříceniny
Lanové centrum
Westernové městečko -
Šiklův mlýn

Zima:
Sjezdovka přímo ve vesnici
Běžkařské tratě
Jízda na koních
Sportovní areál (bowling, kuželky, squash, krytý bazén)
Ledová horolezcká stěna
Apartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín -  je k dispozici letní terasaApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - přijímá kreditní karty VISAApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - přijímá kreditní karty American ExpressApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Bystřice nad Pernštejnem Karasín - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Žďár nad Sázavou

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com